Świece sojowe zapachowe

Naturalne świece sojowe wyrabia się z wosku pochodzenia roślinnego. W odróżnieniu od świec parafinowych podczas spalania nie uwalniają toksycznych i rakotwórczych substancji. Palą się także znacznie dłużej od tradycyjnych świeczek, więc dłużej możemy cieszyć się ich kojącym zapachem.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wprowadź do swoich pomieszczeń odrobinę magii. Możesz wybierać spośród wielu ciekawych aromatów i niespiesznie je odkrywać. Produkty aromateka.pl to także doskonały pomysł na prezent. Podaruj sobie i najbliższym chwilę relaksującego wytchnienia.

Świece sojowe

Świeca sojowa - Aqua 120ml Świeca sojowa - Aqua 120ml
Producent: Aromateka
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Świeca sojowa - Bez 120ml Świeca sojowa - Bez 120ml
Producent: Aromateka
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Świeca sojowa - Erotyk 120ml Świeca sojowa - Erotyk 120ml
Producent: Aromateka
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Naturalne świece zapachowe sojowe - zalety

Najważniejszą zaletą świec sojowych jest ich naturalność i nieszkodliwość. Popularne i znacznie tańsze świece parafinowe uwalniają podczas spalania wiele szkodliwych dla człowieka substancji, w tym związki rakotwórcze. Są niebezpieczne również dla zwierząt. Mogą emitować także brzydki zapach i dym, a obok niego dużo dwutlenku węgla. Oddychanie takim zanieczyszczonym powietrzem z pewnością doprowadzi co najmniej do bólu głowy.

Nic podobnego nie występuje w przypadku używania świec sojowych. To bezpieczne, przyjazne ludziom i środowisku wyroby. Nasze produkty nie zawierają żadnych toksyn i nie uwalniają podczas używania żadnych niebezpiecznych substancji. Bez obaw możesz korzystać z nich w obecności alergików, astmatyków i dzieci. Wosk sojowy spala się w niższej temperaturze niż parafina i topi nawet dwukrotnie wolniej, dzięki czemu Ty możesz dłużej cieszyć się światłem i aromatem swojej świecy.

Zalety naszych świec nie kończą się na ekologii. Równie ważny jest ich niepowtarzalny zapach. Możesz wybierać spośród wielu eleganckich nut:

  • słodkich,
  • ziołowych,
  • perfumowych,
  • specjalnych,
  • drzewnych,
  • owocowych i kwiatowych.

Aromaty są naturalne i nienachalne. Ich zadaniem jest wprowadzenie odprężającej atmosfery i towarzyszenie Ci w chwilach relaksu. Samo ich odkrywanie jest przyjemną i ciekawą przygodą.

Zdrowe świece - ceny

Zdrowa świeca z wosku sojowego to wydatek nieco większy, niż jej parafinowy odpowiednik. Ze względu na szereg zalet na pewno jednak bardziej opłacalny i zdrowszy. Zapoznaj się z naszą ofertą, by poznać ceny produktów. Na koszt świecy składają się jej design oraz objętość - większe egzemplarze są droższe, ale posłużą Ci dłużej.

Warto poznać także przygotowane przez nas zestawy prezentowe, będące eleganckim i gustownym pomysłem na upominek.

Świece sojowe - oferta aromateka.pl

Zapoznaj się z naszymi świecami sojowymi, nowościami i promocjami. Znajdziesz u nas także miłe dodatki, takie jak ekologiczna herbata, której smak świetnie współgra z aromatami pozostałych produktów. Jeśli często korzystasz ze świeczek, na pewno zainteresują Cię też nasze ceramiczne kominki. Wybieraj spośród zróżnicowanych, kojących i naturalnych aromatów.

Podaruj chwilę miłego wytchnienia sobie i swoim najbliższym. Zaproś magiczny świat zapachów do swojego domu dzięki zdrowym świecom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl